قوانین خاص آیین دادرسی مدنی استاد ملایی

اطلاعات کلی آموزش
کیفیت 720
مدت زمان 9 ساعت و 30 دقیقه
تعداد جلسات 37 جلسه
نوع آموزش کارگاهی
جزوه تدریس ندارد
قیمت: 270,000 تومان
27,000 تومان، پاداش نقدی خرید این آموزش

در صورت خرید این آموزش، بلافاصله پس از خرید، به پخش آموزش دسترسی خواهید داشت (محصول غیر قابل دانلود است).

مدرس دوره

بهزاد ملایی بالستانی

پژوهشگر دکترای حقوق خصوصی
بهزاد ملایی بالستانی

برای دریافت یک جلسه مشاوره تحصیلی رایگان، فرم زیر را تکمیل نمایید:

تنها اعداد انگلیسی مجاز است

توضیحات
سرفصل های قوانین خاص آیین دادرسی مدنی استاد ملایی
جلسه اول جلسه دوم جلسه سوم جلسه چهارم جلسه پنجم جلسه ششم جلسه هفتم جلسه هشتم جلسه نهم جلسه دهم جلسه یازدهم جلسه دوازدهم جلسه سیزدهم جلسه چهاردهم جلسه پانزدهم جلسه شانزدهم جلسه هفدهم جلسه هجدهم جلسه نوزدهم جلسه بیستم جلسه بیست و یکم جلسه بیست و دوم جلسه بیست و سوم جلسه بیست و چهارم جلسه بیست و پنجم جلسه بیست و ششم جلسه بیست و هفتم جلسه بیست و هشتم جلسه بیست و نهم جلسه سی‌ام جلسه سی و یکم جلسه سی و دوم جلسه سی و سوم جلسه سی و چهارم جلسه سی و پنجم جلسه سی و ششم جلسه سی و هفتم
قوانین تصویب‌شده در کشور، بر اساس ماهیتی که دارند، دارای شاخه‌بندی‌های متعدد می‌باشند و یکی از تقسیمات قوانین، عام و خاص بودن آن است. قوانین خاص آیین دادرسی مدنی بخشی از قوانین خاص را شامل می‌شود که به‌منظور تکمیل و توسعه یا اصلاح قوانین عام آیین دادرسی مدنی به تصویب رسیده‌اند. در این محصول آموزشی، جناب دکتر بهزاد ملایی بالستانی به‌صورت جامع در خصوص انواع قوانین خاص آیین دادرسی مدنی توضیح خواهد داد.

انواع قوانین خاص آیین دادرسی مدنی که در این آموزش بررسی می‌شود عبارتند از:

1- قانون شورای حل اختلاف جدید

حتما می‌دانید که در سال 1402، قانون جدید شوراهای حل اختلاف تصویب شده و مطابق ماده 2 قانون مدنی منتشر نیز گردید. با وجود اینکه شائبه‌هایی در خصوص لازم‌الاجرا شدن این قانون مطرح گردید، اما قطعا از این قانون جدید‌التصویب، در آزمون‌های حقوقی نظیر آزمون وکالت و… سوال مطرح خواهد شد.

دلیل شائبه‌هایی که ذکر گردید، شرایط ذکر شده در ماده 36 و 41 قانون می‌باشد؛ در ماده 41 قانون شورا ذکر گردیده است که زمانی این قانون لازم‌الاجرا خواهد شد که شرایط ماده 36 قانون شورای حل اختلاف محقق شده باشد؛ و بر اساس شرایط ماده 36 قانون شورا، تا زمانی که دادگاه صلح تشکیل نشده باشد، قانون جدید شوراهای حل اختلاف لازم‌الاجرا نخواهد بود.

توضیحات تکمیلی
نحوه دریافت آموزش

پخش آنلاین

نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قوانین خاص آیین دادرسی مدنی استاد ملایی”

قوانین خاص آیین دادرسی مدنی استاد ملایی
قوانین خاص آیین دادرسی مدنی استاد ملایی
تومان 270,000 گزینه ها را انتخاب کنید