آموزش حقوق مدنی دکتر توکلی

خرید این آموزش با
725,000 تومان

در صورت خرید این آموزش، بلافاصله پس از خرید، به پخش آموزش دسترسی خواهید داشت (ترافیک مشاهده ویدیو نیم بها است). محصول قابل دانلود نیست.

برای پرداخت کلیک کنید
توضیحات
حقوق مدنی 1
اشخاص و محجورین ممیزات اشخاص غایب مفقود الاثر اهلیت ساز و کارهای حمایت از محجورین قیومیت اشخاص حقوقی
حقوق مدنی 2
مالی حقوق عینی اقسام اموال اموال قابل بقا اموال غیرقابل بقا مالکیت حق انتفاع(بخش اول) حق انتفاع(بخش دوم) حق ارتفاق مجاورت املاک وقف متولی وقف برای اضرار دیان
حقوق مدنی 3
تعهدات قراردادی عقود از حیث ارکان تشکیل دهنده عقود منجز و معلق حال و موجل عقود لازم و جایز اقسام ایقاعات بررسی شرایط صحت قراردادها ایجاب و قبول(بخش اول) ایجاب و قبول(بخش دوم) عیوب اراده اکراه اعلام اراده توسط نماینده جهات معامله اهلیت متعاملین موضوع معامله(بخش اول) موضوع معامله(بخش دوم) اصول کلی حاکم بر قراردادها تعهد به نفع شخص ثالث تعدیل قراردادی خسارات قراردادی(بخش اول) خسارات قراردادی(بخش دوم) شرط مسئولیت قراردادی شروط ضمن عقد شروط باطل شروط صحیح شرط فعل اسقاط شروط ضمن عقد عقود فضولی معاملات فضولی سقوط تعهدات وفای به عهد(بخش اول) ایفای تعهد(بخش دوم) ایفای تعهد(بخش سوم) اقاله(بخش اول) اقاله(بخش دوم) ابراء(بخش اول) ابراء(بخش دوم) تهاتر مالکیت ما فی الذمه
حقوق مدنی 4
الزامات خارج از قرارداد اداره فضولی مال غیر غصب(بخش اول) غصب(بخش دوم) استیفا مسئولیت مدنی به معنای اخص عوامل رافع مسئولیت مدنی
حقوق مدنی 5
خواستگاری و طلاق شرایط صحت عقد نکاح موارد اذن برای عقد نکاح موانع ازدواج تعدد زوجات تمکین اقسام مهریه نکاح موقت انواع طلاق(بخش اول) انواع طلاق(بخش دوم) عده نسب و احکام آن
حقوق مدنی 6
بیع(بخش اول) بیع(بخش دوم) توابع مبیع احکام بیع بخش چهارم حق حبس ضمان معاوضی ضمان درک خیارت(بخش اول) خیارت(بخش دوم) خیار تاخیر ثمن خیار غبن و عیب خیار تدلیس خیار تعذر تسلیم احکام خیارت قواعد علم حاکم بر خیارت بیع شرط عقد معاوضه عقد استثناء اجاره قواعد عقد اجاره تکلیف موجر و مستاجر موجبات انحلال عقداجاره (بخش اول) موجبات انحلال عقد اجاره (بخش دوم) قواعد خاص اجاره اشخاص عقد جعاله عقد قرض عقد صلح عقد شرکت (بخش اول) عقد شرکت (بخش دوم) تقسیم (بخش اول) تقسیم (بخش دوم) عقد هبه (بخش اول) عقد هبه (بخش دوم)
حقوق مدنی 7
عقد مزارعه موجبات عقد مزارعه عقد مسافات عقد مضاربه عقد ودیعه عقد عاریه عقد وکالت اوصاف عقد وکالت ادامه احکام وکالت موجبات روال وکالت عقد رهن-بخش اول عقد رهن بخش دوم عقد رهن بخش سوم عقد ضمان بخش اول عقد ضمان بخش دوم موجبات روال عقد ضمان ادامه قواعد عقد ضمان عقد حواله عقد کفالت بخش اول عقد وکالت بخش دوم
حقوق مدنی 8
اخذ به شفعه حق شفعه بخش اول حق شفعه بخش دوم وصیت بخش اول وصیت بخش دوم ارث بخش اول ارث بخش دوم ارث زوجین طبقات وراث قواعد ارث طبقه اول قواعد ارث طبقه دوم قواعد ارث طبقه سوم

اگر رشته حقوق گل سرسبد تمام رشته های علوم انسانی است،حقوق مدنی نیز گل سرسبد رشته حقوق است.اسکلتی در پیکره رشته حقوق که بدون آن رشته حقوق قوام ندارد.انصافا کسی که حقوق مدنی نمیداند جرأت نمی‌کند در جایی بیان کند که من در رشته حقوق تحصیل کرده ام.

کجا حقوق مدنی را یاد بگیریم

در بعضی موسسات آموزشی حضوری کلاسهای حقوق مدنی تشکیل می شده یا می شود صرف نظر از رفت و آمدهای وقت‌گیر برای حضور در کلاس ها ،حاشیه های پر دردسر و اتلاف وقت در اینگونه کلاس‌ها ارزش خالص آنها را تا یک سوم وقت اعلامی کاهش می‌دهد و یک لحظه حواس پرتی در کلاس یعنی از دست دادن مطلب. در کلاس‌های ما ، شما به کلاس نمی روید بلکه کلاس و استاد به خانه شما می آیند. کسی حواس شما را پرت و وقت شما را تلف نمی کند و استاد و کلاس به دستور شما پر سرعت یا آهسته یا متوقف می شود و شما می توانید کلاس و استاد را با خود به هر کجا می خواهید ببرید.

آیا این تدریس واقعا کامل است؟

تعداد اساتید بسیار مطرح در درس حقوق مدنی زیاد نیست. از جمله مرحوم دکتر سید حسن امامی، مرحوم دکتر ناصر کاتوزیان، مرحوم دکتر مهدی شهیدی و نیز دکتر محمدجعفر جعفری لنگرودی و دکتر سیدحسن صفایی و تعدادی از اساتید دیگر.
اما وجود همین تعداد اساتید باعث شده در بعضی از مباحث نظریات مختلفی مطرح شود که گاهاً در آزمون های حقوقی طراحان سوال پاسخ خاصی از استاد خاصی مد نظر دارند و گزینه صحیح را در آزمون مبهم می کند.
برخلاف مباحث جزایی و حقوق عمومی، در فقه اسلام پیشینه تحقیقی بسیار مبسوط و گسترده‌ای در مباحث حقوق مدنی وجود دارد و فقهای بسیار متعددی در مباحث حقوق مدنی کتب متعددی به رشته تحریر در آورده اند.
اگر چه شکل و نظام و نسق موجود در حقوق مدنی ۳ یعنی کلیات تشکیل عقود و قراردادها به شکلی که از ماده ۱۸۳ قانون مدنی تا ماده ۳۰۰ قانون مدنی ادامه دارد به شکل کامل در کتب  هیچ‌یک از فقها نیست اما عموماً تمام مباحث به اشکال مختلف در فقه مطرح شده است.
این تنوع نظرات نیز خود در پیچیدگی مباحث حقوق مدنی افزوده است مثلاً در باب مالی که به ناحق غصب شده و اکنون غاصب می‌خواهد آن را به مالک مسترد کند و عین تلف شده و مثل مال موجود نیست و قرار است قیمت آن پرداخت شود و قیمت دچار نوسان و تغییر شده است، اینکه ملاک قیمت چه زمانی باشد اختلاف زیادی مطرح شده است.
قیمت روز غصب با قیمت روز تلف یا قیمت روز پرداخت یا بالاترین قیمت از روز غصب تا روز پرداخت یا بالاترین قیمت از روز تلف تا روز پرداخت.
آنچه پیش رو دارید مجموعه کامل تدریس حقوق مدنی می‌باشد‌. سرفصل هایی که در اختیار استاد گذاشته شده به شکلی تدریس شده که تمام مباحث را شامل شده و دانشجو معمولاً از مطالعه اکثر منابع دیگر بی نیاز می شود.
بیان نظریات اساتید مختلف به ویژه مهم‌ترین نظر که عموماً در آزمون ها ملاک است یعنی نظر مرحوم دکتر ناصر کاتوزیان و بیان اختلافات بین نظر اساتید و اشاره به علت ترجیح یک نظر بر دیگری و تاکید بر نکات مهم و تست خیز وگاهاً تکرار مباحث مهم تر با بیان روان و رسا ویژگی خاص این تدریس است.
با ملاحظه و مداقه این تدریس تصویری ،دانشجو از مطالعه ۸۰ درصد منابع مختلف بی‌نیاز می‌شود. البته مطالعه اصل قانون مدنی و کتاب قانون مدنی در نظم حقوقی کنونی نوشته مرحوم دکتر کاتوزیان و نیز تمرین و تکرار ۱۰ دوره سوالات آزمونهای سنوات گذشته در کنار این ویدیو آموزشی به فراگیران توصیه می‌شود.
در فضای مجازی یک یا دو مورد آموزش تصویری حقوق مدنی به چشم می خورد که معمولا فقط حقوق مدنی ۳ بوده و بسیار ناقص هستند و از لحاظ محتوایی و شکلی و اصول تصویر برداری و تدوین نیز قابل قیاس با محصولات مدرن موسسه استاد آنلاین نمی باشند.

آیا قیمت این دوره مناسب است؟

در مقایسه با کلاس های حضوری کلاس مجازی استاد آنلاین دارای ۳ برابر محتوا است و حتی یک ششم هم هزینه ندارد (بدون در نظر گرفتن هزینه‌های جانبی کلاسهای حضوری)
آیا تسلط بر پر اهمیت ترین درس حقوق که چه در آزمون ها و چه در انجام کارهای حقوقی سرنوشت‌ساز است چقدر می تواند اهمیت داشته باشد؟

سوالات متداول

محتوای این محصول برای چه گروهی مناسب است؟

دانشجویان رشته حقوق،داوطلبین آزمونهای حقوقی مثل وکالت،قضاوت،سردفتری،ارشد و دکتری مربوطه و نیز وکلا و قضات

محتوای تدریس شده از کدام منابع انتخاب شده اند؟

کتابهای استاد دکتر کاتوزیان، دکتر صفایی،دکتر لنگرودی

تاریخ ضبط این فایل برای چه سالیست؟

این دوره در سال ۱۳۹۶ ضبط شده است

این دوره در سال ۱۳۹۶ ضبط شده است

خیر.قانون هیچ تغییری نکرده است

یا دانشجویان ترم یک هم امکان استفاده از این محتوا را دارند؟

بیشتر دروس میتونه مناسب دانشجویان هم باشه به غیر از موارد خاص که فقط مختص آزمون و فقط نکته و تست هستن.

تدریس آزمونی است یا دانشگاهی؟

تدریس دروس به صورت دانشگاهی آزمونی ولی کارگاهها به صورت کاربردی تدریس شده اند.

اساتید برای مرور و آشنایی با نحوه ی تدریس آنلاین نیز میتوانند از این فایل استفاده کنند؟

تمامی فایلها برای اساتید و استادیار ها مناسب هستند و میتوانند با استفاده از فیلم های آموزشی مجموعه ی استادآنلاین با انواع متدهای آموزشی دروس حقوقی آشنا شوند.

امکان معرفی منابع تدریسی این محتوا هست؟

بله استاد در ابتدای فایل کتابهای مناسب و مرتبط با این درس را معرفی کرده اند و در انتها نیز به کتابهای تکمیلی اشاره میکنند.

امکان خرید این درس به صورت اقساط هست؟

تمامی محصولات استادآنلاین قابل ارائه به صورت اقساط می باشد (برای اطلاع دقیق از شرایط اقساط به واتساپ موسسه پیام بدهید)

آیا کیفیت تصویر و صدا در پخش آنلاین و فلش متفاوت است؟

کیفیت تصویر و صدا در پخش آنلاین دقیقا همانند محتوای فلش مموری است با تفاوت اینکه با توجه به سرعت اینترنت مورد استفاده ی شما قابلیت تغییر دارد.

امکان استفاده فلش همزمان در دو سیستم مقدور است؟

با توجه به قانون‌کپی رایت هر فلش تنها در یک سیستم (ویندوز) قابل استفاده است.

دسترسی به محتوای خریداری شده محدودیت زمانی دارد؟

هیچ کدام از فرمت های ارائه دروس محدودیت زمانی ندارند .

اینترنت مصرفی برای استفاده از پخش آنلاین در کدام بخش محاسبه میشود؟ملی یا بین الملل.

اینترنت مورد استفاده در سایت برای پخش آنلاین از شبکه ی داخلی است و نیم بها محاسبه میشود.

با چه سرعت اینترنتی میتوانیم از پخش آنلاین استفاده کنیم؟

با حداقل سرعت اینترنت E و در هر شبکه ی اینترنتی هم میتوانید از پخش آنلاین استفاده کنید.

سیستم مورد نیاز برای پخش فلش

c.p.u: corei3 to up
ram:4 gig to up
windows 7 64bit- 8 – 8.1- 10
Hard Drive: 128 gig to Up

برای محتوای آزمونی تضمینی میدهید؟

محتوای آموزشی مورد تائید و با پشتوانه ی استادآنلاین ارائه شده است .اما تضمین قبولی یک قول تبلیغاتی است که هیچ داوطلب هوشیاری این حرف را باور نمیکند.تنها با پشتکار و مطالعه ی مستمر و راهنمایی های استاد کاربلد میشود راه به مقصد برد.

برای استفاده از محتواهای آموزشی استادآنلاین برنامه ی مطالعه هم ارائه میکنید؟

برای دریافت برنامه ی و پشتیبانی به شماره های دفتر و یا با شبکه های اجتماعی با ما درتماس باشید.(یا فرم تماس با ما را پرکنید)

تضمین دوره

با افتخار اعلام میکنیم که چنانچه به هر دلیلی از این دوره آموزشی راضی نبودید ، میتوانید محصول را مسترد نموده و وجه پرداختی خود را بدون هیچ کم و کسری پس بگیرید.

هنوز شک دارید؟

توضیحات تکمیلی
نحوه دریافت آموزش

پخش آنلاین, دانلودی

نظرات (18)

18 دیدگاه برای آموزش حقوق مدنی دکتر توکلی

 1. profile avatar

  بهناز

  سلام خسته نباشید. اگه من حقوق مدنی پخش انلاین رو خریداری کنم آیا به مدت نامحدود میتونم ازش استفاده کنم؟؟؟و از کجا میتونم به پخش انلاین دسترسی پیدا کنم لطفا سریع تر جواب بدید. ممنونم

  • profile avatar

   استاد آنلاین

   سلام و عرض ادب
   دسترسی شما پس از خرید درس، به صورت مادام العمر خواهد بود و محدودیت زمانی ندارد.
   بعد از خرید،دسترسی پخش آنلاین بلافاصله و به صورت خودکار با بهترین کیفیت و سرعت پخش عالی در پنل کاربری شما فعال میشود.

 2. profile avatar

  زهرا

  سلام اموزش صفر تاصد هست ینی برای کسی ک پایش ضعیفع خوبه و به صورت ماده به ماده هست

 3. profile avatar

  هادی

  سلام من هم کانون مشاوران و هم آزمون وکالت قصد شرکت دارم به نظر شما اگر بسته مشاوران رو خرید کنم می تونم برای وکالت هم ازش استفاده کنم؟ ممنون

  • profile avatar

   استاد آنلاین

   با سلام
   با توجه به تشابه منابع هر دو آزمون پیشنهاد میکنیم مجموعه ی آزمون وکالت رو تهیه کنید و تحریرالوسیله و حقوق ثبت رو به این مجموعه اضافه کنید .

 4. profile avatar

  امید

  سلام در روش فلش مموری اگه بنابه هر دلیلی محتوا از هارد لپ تاپ پاک بشه یا لپ تاپم رو عوض کنم چطور میشه دوباره به ویدئوی آموزشی دسترسی پیدا کرد؟

  • profile avatar

   استاد آنلاین

   سلام
   اگر محتوا از هارد لپ تاپ پاک بشه محتوا روی فلش همچنان باقی هستش و اگر از فلش هم پاک کرده باشید میتونید دوباره درخواست ارسال فایلهارو بدید و براتون ارسال میشه.
   آموزشهای ارائه شده تک کاربره بوده و امکان استفاده روی چند کامپیوتر وجود ندارد اما در صورتی که لپتاپ یا کامپیوتر جدیدی بخرید، بعد از ارائه فاکتور رسمی لپتاپ یا کامپیوتر نو، دوره آموزشی بدون هزینه روی دستگاه جدید برای شما فعال می گردد.

 5. profile avatar

  هانیه دهقانی (مالک تایید شده)

  بسیار عالی بود سپاس از دکتر توکلی من خیلی راضیم…..

 6. profile avatar

  حسین

  سلام
  وقتتون بخیر
  ببخشید بنده ی نکته رو از نحوه استفاده از محصولات شما متوجه نشدم
  یجا صحبت از فلش مموری میکنین یجا محصول پخش انلاین و ی جا میگین محصول دانلودی هست
  فرق این سه تا چیه دقیقا؟
  در واقع فرق محصول دانلودی و محصولی که رو فلش هست چیه؟
  الان من میخام ی محصول رو بخرم که بعداز خرید همون لحظه دانلودش کنم و بعد از درخواست سریال نامبر استفاده کنم
  دقیقا چیو باید بخرم

  ای کاش تو ی کلیپ تثویری خیلی راحت اینو معرفی میکردیم میذاشتین توی سایت

  • profile avatar

   استاد آنلاین

   سلام وقت بخیر
   محتوای آموزشی در همه فرمتهای فلش مموری،دانلودی و پخش آنلاین یکسان است و هیچ تفاوتی در آموزش ارائه شده وجود ندارد.
   تفاوت در نوع دریافت آموزش است.
   برای دانلود بلافاصله پس از خرید، محصول دانلودی را خریداری نمایید و پس از دانلود درخواست رمز نمایید.
   حتما نظر شما را مد نظر قرار خواهیم داد و آموزشی برای نحوه خرید از سایت اضافه خواهیم کرد🙏🏼

 7. profile avatar

  محمد اسدی (مالک تایید شده)

  سلام من با مشکل مکرر در پخش روبرو میشم چه کنم

  • profile avatar

   استاد آنلاین

   سلام وقت بخیر
   بررسی شد و مشکلی در پخش مشاهده نشد.
   به احتمال زیاد مشکل در سرعت اینترنت شماست.

 8. profile avatar

  حسین عوض پور (مالک تایید شده)

  با تشکر از استاد انلاین دوره مدنی دکتر توکلی برای ازمون های حقوقی بسیار مفید هست.

 9. profile avatar

  فرهاد

  سلام. با توجه به اینکه این کار محصول سال ۹۶ هست، لذا بنظر میرسه می بایست یک تخفیفی هم قایل بشید. چون قیمت آنلاین هم واقعا بالاست.

  • profile avatar

   استاد آنلاین

   سلام وقت شما بخیر
   سال تولید چه تاثیری باید تو قیمت آموزش حقوق مدنی داشته باشه؟!قانون عوض شده یا تاریخ مصرفش به اتمام رسیده؟ 🙂
   تخفیف های ما به صورت دوره ای و مناسبتی روی محصولات اعمال میشه و به تازگی و به مناسبت شب یلدا تمامی محصولات رو با 30 درصد تخفیف به فروش گذاشتیم.

 10. profile avatar

  Mahdi

  سلام من کتاب شرح مدنی رو مطالعه کردم و یک سری جاها به دلیل سال اولی بودنم در رشته حقوق متوجه مباحث نمی شم این فایل اموزشی تمام کلیات مدنی را دارد؟ نکاح ،وکالت درنکاح ، آورده درنکاح، نکاح معلق ووو؟؟ممنون می شم بفرمایید

  • profile avatar

   استاد آنلاین

   سلام
   بله آموزش به صورت کامل مباحث حقوق مدنی رو شامل می شود.

 11. profile avatar

  سامان

  سلام خسته نباشید
  من چه جوری از طریق دانلود خریداری کنم؟ واقعا روش تدریس استاد توکلی رو دوس دارم بی نظیره

  • profile avatar

   استاد آنلاین

   سلام
   آموزشها دیگه به صورت دانلودی ارائه نمیشن
   از پخش آنلاین استفاده کنید ترافیک نیم بها محاسبه خواهد شد.

 12. profile avatar

  سپیده هاشمی (مالک تایید شده)

  بسیار با حوصله و عالی تدریس انجام میشود.

 13. profile avatar

  بهزاد

  سلام
  وقت بخیر
  بالتبع مسائل حقوقی گفتمانی و پرسش و پاسخی هست ، اگر سوالی داشتیم باید چه کنیم؟؟

  • profile avatar

   استاد آنلاین

   سلام وقت بخیر
   سوالات خود را به صورت کامنت در صفحه دوره خریداری شده وارد کنید، همکاران ما پاسخ خواهند داد.

 14. profile avatar

  بهزاد

  سلام
  وقت بخیر
  سوال : اگر بنا بر محدودیت امکان استفاده از روش فلش مموری نباشد اما روش آنلاین خریداری بشود و بعد از مدتی-حالا استفاده هم میشه حساب کرد- سیستم و سخت افزار مربوطه محیا بشود .آیا میشه همون دوره رو با پرداخت مابالتفاوت ، تبدیل کرد و فلش مموری رو بدست آورد؟؟

  • profile avatar

   seymour

   سلام روزبخیر
   بخشی از قوانین و مقررات سایت قسمت روند مرجوعی:

   نکته مهم: مهلت درخواست تغییر فرمت تا ۴۸ ساعت پس از دریافت آموزش بوده و به درخواستهای تغییر فرمت بعد از ۴۸ ساعت، ترتیب اثر داده نخواهد شد. (برای محصول دانلودی و پخش آنلاین زمان دریافت آموزش بلافاصله پس از خرید بوده و برای فلش مموری بلافاصله پس از تحویل کالا و قبل از صدور رمز)
   در ضمن صلاحیت تغییر فرمت باید به تایید تیم فنی برسد

 15. profile avatar

  الهه علی کرم (مالک تایید شده)

  بسیار عالی، دقیق و کامل، من تمام دروس مدنی مو تو دوران دانشجویی با استاد آن لاین پیش رفتم … فقط اینکه استاد درس میده و میره ضمن اینکه عالی و جامع و کامل ه فقط اشاره ش به مواد قانونی کافی نیست، یعنی موقع درس گوش دادن خودت باید حواست به قانون باشه ببینی ماده چند و دارن درس میدن، من که خیلی راضی ام

  • profile avatar

   استاد آنلاین

   با تشکر از شما بابت ثبت دیدگاهتان

 16. profile avatar

  مجتبی ممتاز (مالک تایید شده)

  این تدریس بر اساس کتاب دوجلدی ایشون هست و استاد بسیار عالی توضیح می دهند. من که خیلی خوب دارم متوجه میشم.

 17. profile avatar

  زهرا اعلمی پارسا (مالک تایید شده)

  سلام و خسته نباشید.‌تدریس استاد توکلی فوق العاده اس.. واقعا راضی هستم.‌‌فقط خداکنه محدودیت زمانی برای استفاده نداشته باشه چون خدامیدونه تا کی باید این درسارو مرور کنیم.😁ممنونم👌👌👌👌

  • profile avatar

   استاد آنلاین

   سلام استادآنلاین محدودیت زمانی برای قطع دسترسی درس خریداری شده در نظر نگرفته اما ضمانت پس از فروش 24 ماه به عهده استادآنلاین است و پس از آن مسئولیت قطع دسترسی سیستمی و خرابی آموزش بر عهده استادآنلاین نخواهد بود.

 18. profile avatar

  وحید خداشناس

  روزتون به خیر
  فایلها و اموزش رو توی گوشی میشه داشت و دید؟

  • profile avatar

   استاد آنلاین

   سلام وقت بخیر
   آموزشها قابل دانلود و مشاهده به صورت آفلاین نیست
   اما میتوانید در هر دستگاهی که به اینترنت متصل است به صورت آنلاین مشاهده کنید.

دیدگاه خود را بنویسید