ارگانهای موثر در ساماندهی معتادان متجاهر تحت تعقیب قرار می گیرند

ساماندهی معتادان


دادستان تهران بیان داشتند که در زمینه ساماندهی معتادان متجاهر گاه‌هایی که مرتکب قصور و کوتاهی شده‌اند حتماً تحت تعقیب قرار خواهند گرفت .
در روز گذشته دادستان تهران ” علی القاصی مهر” به همرا رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ “سردار کیوان ظهیری “و رئیس پلیس مواد مخدر تهران بزرگ” سرهنگ محمد بخشنده” در دره فرحزاد و عملیات احداث جاده در منطقه مذکور از روند جمع آوری معتادان متجاهر بازیدید کردند.
ایشان در پاسخ به جمعی از خبرنگاران خبرگزاری تسنیم مبنی بر اینکه با ارگان‌هایی که در زمینه‌های ساماندهی معتادان متجاهر در اقسا نقاط کشور و پایتخت می‌شود چه برخوردی خواهد شد؟
ایشان بیان داشتند، معتادانی که نگهداری آنها جزو وظایف دستگاه خدمات‌رسان مانند بهزیستی و وزارت بهداشت است باید توسط این ارگانها پذیرفته شوند ،دادستان تهران افزودند در ایام در همین ایام کوتاه حدود ۴۰۰ معتاد تحویل کمک‌های بازپروری شده‌اند که باید مراحل بازپروری آنها طی شود .
استان تهران با بیان اینکه افراد در دو دوره ۳ ماهه در مراکز ترک اعتیاد بازپروری می‌شوند.
وظایف سایر ارگان‌ها مانند بهزیستی وزارت بهداشت شهرداری اداره آب و برق در قانون پیش‌بینی شده و از این دستگاه‌ها هم می‌خواهیم که به وظیفه خود در این زمینه‌ها عمل نمایند.
دادستان تهران متذکر شدند که اگر کوتاهی و قصوری توسط دستگاه ها وجود داشته باشد قطعا تحت تعقیب قانونی قرار خواهند گرفت و با آنها برخورد خواهد شد.

منبع : تسنیم

سایر خبرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *