درباره ما

موسسه گوهر اندیشه آزاد (استاد آنلاین) به عنوان اولین و برترین موسسه آموزش مجازی حقوق در جهت ایجاد عدالت آموزشی و ارتقای سطح علمی جامعه حقوقی کشور وارد عرصه آموزش با ارائه برترین دوره های آموزشی مجازی به صورت آنلاین از طریق سایت موسسه www.ostadonline.com و اپلیکیشن استاد آنلاین و نیز فروش بصورت دی وی دی و پکیج های آموزشی، شده است. هدف اصلی استاد آنلاین ارتقاء سطح علمی دانشجویان حقوق و نیز آماده سازی آن ها جهت شرکت در آزمون های مختلف حقوقی از جمله وکالت، قضاوت، ارشد و دکتری می باشد. همچنین استاد آنلاین جهت آشنایی عموم مردم و حقوقدانان با پروسه دادرسی و حقوق بصورت کاربردی اقدام به تولید محتوا و ضبط ویدئوهای آموزشی نموده است.

مزایای آموزش مجازی

آموزش مجازی پس از رونق اینترنت و کامپیوتر در میان مردم نفوذ زیادی پیدا کرد، به طوریکه در کشورهای پیشرفته به شدت مورد اقبال عمومی قرار گرفته است. دلیل این استقبال مزایایی است که این نوع از آموزش با خود به همراه دارد. در ادامه به بررسی این مزایا می پردازیم:
  • هزینه بسیار کمتر به نسبت کلاس حضوری.

    عدم نیاز به حضور فیزیکی و حذف هزینه رفت و آمد.
  • رعایت عدالت آموزشی

    افزایش کیفیت یادگیری.
  • امکان مطالعه مجدد و چندباره

    امکان استفاده از محتوا در حین سفر و کار و ...

انتشارات استادآنلاین

پس از اینکه محصولات موسسه گوهر اندیشه آزاد بسیار مورد توجه جامعه حقوقی کشور قرار گرفت، مدیریت محترم موسسه برآن شد تا اقدام به چاپ و نشر کتب مختلف حقوقی نیز نماید. از جمله کتب موسسه می توان به موارد زیر اشاره کرد: کتب قوانین بصورت جیبی کتاب تست اصول فقه کتاب آموزش متون حقوقی کتاب آیین دادرسی کیفری تطبیقی و نموداری و سایر کتبی که برای اولین بار در نمایشگاه کتاب از آن ها رونمایی می شود.

مشاهده دوره های مجازی

جهت مشاهده دوره های مجازی و کارگاه های حقوقی می توانید از اپلیکیشن و یا سایت استاد آنلاین به آدرس www.video-ostadonline.com استفاده نمایید. برای استفاده از اپلیکیشن می توانید پس از ورود به سایت بر روی آیکون اندروید که سمت راست بالای صفحه قرار گرفته کلیک و اپلیکیشن را بر روی گوشی اندرویدی خود نصب نمایید. سپس برای ثبت نام در سایت کافی است شماره تماس خود را به عنوان نام کاربری و پسورد را به دلخواه خود انتخاب نموده و پس از کلیک برروی دکمه ثبت نام منتظر ارسال کد فعال سازی بر روی گوشی خود باشید.پس از وارد نمودن کدفعال سازی در کادر مشخص شده به صورت خودکار وارد پنل کاربری خود میشوید..با زدن سه خط سمت راست اپلیکیشن استادآنلاین میتوانید مواردی هم چون دسته بندی دوره ها، دوره های من،دانلودها و...را مشاهده نمایید،لازم به ذکر است اپلیکیشن استادآنلاین بر روی گوشی های اندرویدی قابل اجرا هست و کاربرانی که گوشی آیفون دارند میتوانند از نسخه ویندوزی سایت استفاده نمایند،تفاوت نسخه اپلیکیشن و سایت در دانلود دوره ها میباشد،در اپلیکیشن شما میتوانید دورهای دلخواه را دانلود و پس از ورود به اپ اینترنت خود را خاموش و دورهای دانلود شده را در بخش دانلودهای من مشاهده نمایید.
فروشگاه استادآنلاین