تهران,خیابان شریعتی, دولت ,تقاطع کاوه, ساختمان جام جم,طبقه 1 واحد4
  • icon ساعت کاری شنبه تا پنج شنبه 9 الی 17
  • icon 02122591943
  • icon شنبنه - پنج شنبه 9 صبح - 5 عصر
logo
  • 0
    1. Your Cart is Empty

کارگاه کسب و کار

  • 55000هزار تومان
  • 4ساعت آموزش

وقتی می دیدم که کارآفرینان با زحمت کسب و کاری درست کردند ولی اطلاعات حقوقی در انجام کارهای تجاری ندارند و صرفا درگیر مباحث فنی و تجاری کار شدند و ناغافل بعد آن همه زحمت و رنجی که کشیدند یک مشکل قانونی برایشان پیش می آید که در بسیاری مواقع میتواند منجر به تعطیلی کارشان شود، تصمیم گرفتم دید خود را عوض کنم و کمی پایم را خارج از دایره‌ی مباحث حقوقی بگذارم و با مصاحبه های حضوری با افرادی که دچار مشکلات حقوقی شدند نقاط آسیب پذیر کارآفرینان و صاحبان کسب و کارها رو شناسایی کنم و برای آنها راه حل های حقوقی پیش بینی کنم. یعنی مسایل حقوقی که باعث حفاظت کسب و کارمان نیز میشود.

برای اینکه مطمئن شوم که این مسیر را درست رفته ام از مشاوران مختلف و با تجربه ای کمک گرفتم و در طی ۲ سال اخیر این تجربه ها را در کارگاه ها و سمینارهای مختلف تست کردم که در نهایت به یک سری اصول رسیدم که دانستنش لازمه هر کسب و کار تجاری می باشد.

وقتی توانستم به این دستاورد برسم خیلی از کسب‌و‌کارها از من مشاوره هایی گرفتند و کمی با دقت تر نگاه کردم دیدم خیلی دیگر از کسب و کارها هستند که به مشکلات حقوقی گرفتار هستند. به همین دلیل تصمیم گرفتم آن اصول را در قالب یک سری سرفصل ها و مطالب به صورت یک دوره به صورت غیر حضوری طراحی و اجرا نمایم.

دانشجویانی که در این دوره شرکت میکنند بعد از دوره یک حقوقدان نمیشوند، تبدیل به یک کارآفرین هوشمند در حوزه حقوق کسب و کار خودشان میشوند که تعادل بسیار خوبی بین کارهای تجاری و دید حقوقی برقرار میکنند و به تفکر و با استفاده از مسائل حقوقی میتوانند کسب و کار خود را رشد دهند و در ادامه باعث حفاظت از کسب و کار خود و افزایش درآمد خود به طور چندین برابر شوند.

لینک مشاهده کامل دوره 

طراحی و توسعه توسط تیم استادآنلاین