با

استاد آنلاین

استاد شو !

مدرس:

دکتر توکلی

تعداد جلسات :

۱۱۵

مدت زمان آموزش:

۸۰ساعت

هزینه:

۴۳۲,۰۰۰ هزار تومان

دوره حقوق مدنی با تدریس دکتر محمد مهدی توکلی

برای مشاهده دموی درس حقوق مدنی ارئه شده توسط دکتر توکلی  کلیک نمایید

 

توضیحات دوره
مجموعه استاد آنلاین افتخار دارد کامل ترین پکیج آموزشی حقوق مدنی کشور که طی برنامه‌ریزی دقیق و با استفاده از شیوه های نوین آموزشی تهیه و تدوین شده است را به جامعه حقوقی کشور تقدیم کند.
جامع ترین پکیج آموزشی حقوق مدنی ویژه آزمون های حقوقی با تدریس استاد توانمند دکتر محمد مهدی توکلی که شامل ۸۰ ساعت ویدیو در قالب۱۶حلقه DVD می باشد به شکلی کاملا علمی و اصولی شما را برای موفقیت قطعی در درس حقوق مدنی آماده میکند.
این دوره شامل حقوق مدنی ۱ تا ۸، قوانین خاص ، آراء وحدت رویه و نظریه های مشورتی می باشد.
دکتر توکلی در این مجموعه بی نظیر همه منابع معتبر و اساسی که در آزمون های حقوقی امکان طرح سؤال از آنها وجود دارد را مد نظر قرار داده و بگونه ای جامع هر آنچه شما برای موفقیت در درس حقوق مدنی بدان نیازمندید را با بیانی شیوا در اختیارتان قرار داده اند.منابع مورد استفاده در این دوره شامل کتب دکتر ناصر کاتوزیان (قانونی مدنی در نظم کنونی، قواعد عمومی قراردادها و …)، کتب دکتر صفایی، کتاب حقوق مدنی فرهاد بیات و نیز کتاب حقوق مدنی تالیف دکتر توکلی می باشد.امید است توانسته باشیم گامی در جهت خدمت به جامعه حقوقی کشور برداشته باشیم.
لازم به ذکر است که
این دوره به دو شکل می تواند در اختیار علاقه مندان قرار گیرد:
۱٫به صورت مجازی از طریق سایت(www.ostad-online.com ) و یا از طریق اپلیکیشن استاد آنلاین (لینک دانلود اپلیکیشن)
*توجه: در روش مجازی محصول فیزیکی برای دوستان ارسال نمی شود و دسترسی به دوره فقط از طریق سایت و اپلیکیشن خواهد بود)
۲٫واریز هزینه دوره به شماره کارت۵۰۴۷۰۶۱۰۴۲۷۵۷۵۰۶ و سپس ارسال تصویر فیش واریزی و ارائه آدرس و تلفن جهت ارسال محصول فیزیکی (۱۶حلقه دی وی دی)